Vánoční a zimní fotografování

Vánoční a zimní fotografování dětí (a rodin) 2019

Tohle focení má prostě kouzlo. Připraveny jsou pro vás 2 krásné nové scény v ateliéru – jedna zimní a jedna vánoční – můžete si vybrat (a nebo vyfotíme obě dvě). Fotíme od 1.11.2019. Rezervujte si termín focení předem (termíny se hodně plní) – viz. kontakty.

 

Užijete si fotografování v našem nově zrekonstruovaném ateliéru a získáte krásné fotografie nejen do rodinného alba, ale zároveň jimi obdarujete své blízké nebo vám z nich vytvoříme třeba fotokoláž, fotoplátno nebo fotokalendář 2020.

Co si vzít s sebou a jak děti obléci?
Doporučujeme jednobarevné spíše světlé oblečení, především bez motivů a nápisů. aby ladilo s připravenou scénou. Příliš barevné a křiklavé oblečení působí rušivě. Věřte, že oblečení dělá na výsledném efektu fotografie hrozně moc a krásně doladí celkovou atmosféru fotografie. Zkrátka, když to ladí, tak to je jiné kafe :-)
Abyste ladili s naší připravenou scénou, doporučujeme tyto barvy:
Vánoční scéna (scéna je laděna do bílo-červeno-zelené barvy) – ideálně oblečení tedy bílé, béžové, šedé, hnědé, červené, tmavě zelené
Zimní scéna (scéna je laděna do bílo-hnědo-modré barvy) – ideální
oblečení tedy bílé, béžové, šedé, hnědé, příp. tmavě modré. Velmi vhodné je oblečení hodící se do období zimy – čepice, šály, rukavice, pletený svetr (od babičky ;)), zimní bunda s kožíškem, apod. Vezměte prosím dětem čistou obuv (na zemi je „bílý sníh“).
Můžete dětem vzít i oblíbeného plyšáka. Je lepší si s sebou vzít více druhů oblečení a na místě vybereme to nejvhodnější. Pokud budeme fotografovat celou vaši rodinu, platí pro vás to samé jako u dětí.

Jak fotografování probíhá?
Nejdříve se domluvíme, jaké oblečení bude nejvhodnější a poté půjdeme fotografovat. Prosíme rodiče o spolupráci a snahu společně s fotografem upoutat pozornost dítěte a zároveň prosíme dávejte pozor na děti, které se v tu chvíli nefotí. Scény jsou připravené primárně pro děti, ale i s rodinnou fotografií se popereme :-) (na scénu se vejdou max. 2 dospělí a 3 děti).
Celé fotografování trvá cca 10-20 min. 
Z fotografování budete mít tolik upravených fotografií, kolik si jich vyberete. Fotografie obdržíte v tištěné i elektronické podobě.

Hned po fotografování si u nás rovnou vyberete fotky, které budeme upravovat. Popřípadě vám na požádání zašleme elektronicky náhledy pro výběr z domova.

CENÍK tématického MINI focení dětí: 390 Kč

  • Balíček 3 ks fotografií obdržíte 3 ks upravených fotografií, všechny vytištěné 10×15 + 1 ks vybraná foto vytištěná A4.
  • Cena 390 Kč se týká jedné vybrané scény (zimní nebo vánoční).
  • V případě rodinné foto (max. 5 osob – tj. 2 dospělí + 2 děti + případně 1 dítě do roka) – příplatek 100 Kč k balíčku.
  • Každá další upravená fotografie za 100 kč/ks.

 

Fotoukázka z roku 2018.