Vánoční a zimní focení 2020

Máme připravené 2 nové scény v ateliéru. Focení bude probíhat o 106 a to od okamžiku, kdy nás vláda otevře.
Momentálně přijímáme rezervace a jakmile budeme moci fotografovat, domluvíme se na termínu.

  • vánoční scéna – laděna do bílo-zlaté; vhodná pro focení rodin a dětí.
  • zimní scéna – v lese se sněhem a sněhulákem Olafem z Ledového království; vhodná pro focení dětí (zkušenosti z loňska – děti byly ze sněhu nadšené)

Můžeme fotit jednu nebo obě scény zároveň – záleží na vás :)

REZERVUJTE SI TERMÍN focení předem nejlépe po tel. 605 753 286 nebo 326 772 312 nebo na emailu vopat@vopatfotograf.cz nebo přes naší Facebook stránku.

Užijete si fotografování v našem ateliéru a získáte krásné fotografie nejen do rodinného alba, ale zároveň jimi obdarujete své blízké nebo vám z nich vytvoříme třeba fotoplátno, fotokalendář 2020, fotokoláž, apod.

Tipy na oblečení:
Pokud budeme fotografovat celou vaši rodinu je hezké se sladit +- do stejných barev.
Doporučujeme jednobarevné oblečení (ne křiklavé barvy!), bez nápisů, které působí rušivě. Oblečení dělá na výsledném efektu fotky hrozně moc a krásně doladí celkovou atmosféru fotky. Zkrátka, když to ladí, tak je to jiné kafe :-)

  • Vánoční scéna – doporučujeme oblečení barvy bílá, béžová, zlatá, hnědá, příp. tmavě zelená, tmavě modrá … nedoporučujeme červenou ani černou // vhodné šaty, kalhoty, košile, svetry, ..
  • Zimní scéna – doporučujeme oblečení barvy bílá, béžová, šedá, hnědá, modrá, červená, tmavě zelená, … ne křiklavé barvy // ideálně něco zimního – svetr, kulich, šála, rukavice,  kožíšky, …

 

Jak fotografování a vše probíhá?

1) Domluvíme se jakou scénu (nebo obě scény) budeme fotografovat a vybereme oblečení.
2) Focení na jedné scéně trvá přibližně 15 – 25 min. Prosíme rodiče o spolupráci a snahu společně s fotografem upoutat pozornost dítěte.
3) Po fotografování vám zašleme elektronicky náhledy fotek přes www.uschovna.cz. V klidu doma si je stáhnete a vyberete fotky (pošlete nám čísla vybraných fotek), které budeme následně upravovat. Z fotografování můžete mít tolik upravených fotek, kolik si jich vyberete. Minimální počet pro jednu scénu jsou 3 fotky.
4) Ozveme se vám až bude zakázka připravená a upravené finální fotografie obdržíte v tištěné i elektronické podobě po uhrazení (v hotovosti) u nás.

 

CENÍK:

Balíček 3 ks fotografií z jedné scény = 550 Kč

  • obdržíte 3 ks upravených fotografií (elektronicky) v barevné variantě
  • všechny upravené fotografie vytištěné ve velikosti 10×15 a jedna z nich vytištěná ve velikosti A4

Pokud si vyberete více, než 3 foto, pak každá další upravená fotografie je za 100 Kč/ks.
Neupravené fotografie neodevzdáváme.

 

Jak jsme fotili v loňském roce 2019: