Vánoční fotografování 2022

Tradiční vánoční fotografování v našem ateliéru v Mnichově Hradišti (Palackého 235, u kostela).
Vánočně vyzdobený ateliér pro děti i celou rodinu.
Fotí sourozenci Vopatovi – Václav nebo Vendula ;-)

Letos se těšte na scénu hlavně ze dřeva, nechybí vánoční stromeček, světýlka a tak trochu zámecká atmosféra … a když to všechno rozsvítíme … rozzáří se oči každého dítěte. Přijďte si k nám užít kouzlo Vánoc s předstihem a odnést si krásné vzpomínky a dárky pro vaše blízké.


REZERVUJTE SI TERMÍN focení určitě PŘEDEM na tel. 605 753 286.
Termíny se hodně mění, proto preferujeme telefon, případně pak zavoláme zpět.

Tipy na oblečení:
Pokud budeme fotografovat celou vaši rodinu je dobré, když se pokusíte sladit do podobných barev.
Vánoční scéna je letos laděná do hnědo-zeleno-bílé, proto doporučujeme oblečení nejlépe barvy bílé, béžové, hnědé, tmavě zelené. Vhodné jsou košile, svetry, šaty, atd. Oblečení nejlépe bez nápisů, které působí velmi rušivě.

Jak fotografování a vše probíhá?
1) Domluvíme se na termínu a času, který pro vás rezervujeme. Poprosíme jen o včasný příchod, ideálně 5-10 min. předem, abyste se neukrátili o čas na focení a stihli se převléknout.
2) Focení trvá cca 15 – 30 min. Prosíme rodiče o spolupráci a snahu společně s fotografem upoutat pozornost dítěte.
3) Po fotografování vám zašleme elektronicky zmenšené náhledy fotek s vodoznakem (přes portál www.uschovna.cz). V klidu doma si je stáhnete a vyberete čísla fotek, které budeme následně upravovat a které vám finálně odevzdáme (elektronicky i tištěné). Z fotografování můžete mít tolik upravených fotek, kolik si jich vyberete. Minimální počet je 5 fotek (990 Kč), každá další za 130 Kč / foto.
4) Ozveme se vám až bude hotovo a finální fotografie obdržíte v tištěné i elektronické podobě (po uhrazení v hotovosti u nás).

CENA VÁNOČNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ:  5 ks fotografií = 990 Kč

  • obdržíte 5 ks upravených fotografií v barevné variantě
  • všechny upravené fotografie obdržíte jak elektronicky, tak i vytištěné ve velikosti 10×15 + jedna vámi vybraná foto ve velikosti A4

Pokud si vyberete více než 5 fotografií, pak je cena každé další upravené fotografie 130 Kč/ks.
Fotografie vám na přání můžeme vytisknout i v jiných velikostech a počtech za klasickou cenu tisku.

Důležité doplňující informace, které prosíme berte na vědomí:
Neupravené fotografie neodevzdáváme! Děkujeme za pochopení.
Úprava fotek ve vánočním balíčku nezahrnuje nadstandardní (často i nemožné) úpravy, jako např. změna (zeštíhlení) postavy, změna pozadí, „vymazání pobíhajícího dítěte“, apod.
Objednáním fotografování u nás automaticky souhlasíte s možným použitím fotografií pro naši prezentaci. Pokud s tímto nesouhlasíte, dejte nám to při fotografování prosíme vědět. Děkujeme.

Jak vypadá letošní vánoční scéna?