Vánoční fotografování 2021

Vánoční scéna v ateliéru  – vhodná pro focení rodin a dětí.

Fotografování rodin a dětí bude probíhat od konce října 2021.
REZERVUJTE SI TERMÍN focení předem na tel. 605 753 286 (případně pevná linka 326 772 312) nebo na emailu vopat@vopatfotograf.cz nebo přes naší Facebook stránku.

Užijete si fotografování v našem ateliéru a získáte krásné fotografie nejen do rodinného alba, ale zároveň jimi obdarujete své blízké nebo vám z nich vytvoříme třeba fotoplátno, fotokalendář, fotokoláž, apod.

Tipy na oblečení:
Pokud budeme fotografovat celou vaši rodinu je vhodné se barevně sladit do stejných barev.
Doporučujeme jednobarevné oblečeníbez nápisů, které působí velmi rušivě. Oblečení dělá na výsledném efektu fotky opravdu hodně. Zkrátka, když to ladí, tak je to jiné kafe :-)

  • Vánoční scéna je letos laděná do bílo-červené, proto doporučujeme oblečení barvy bílá a červená (krásné budou vánoční svetry v těchto barvách), může být i béžová, šedá, tmavě zelená, světle modrá.
    Nedoporučujeme žlutou a černou barvu oblečení.
    Vhodné jsou svetry, šaty, kalhoty, košile, …

 

Jak fotografování a vše probíhá?

1) Domluvíme se na termínu. Prosíme o dodržení domluveného času.
2) Focení trvá přibližně 15- 30 min. Prosíme rodiče o spolupráci a snahu společně s fotografem upoutat pozornost dítěte.
3) Po fotografování vám zašleme elektronicky zmenšené náhledy fotek s vodoznakem (přes portál www.uschovna.cz). V klidu doma si je stáhnete a vyberete čísla fotek, které budeme následně upravovat a které vám odevzdáme. Z fotografování můžete mít tolik upravených fotek, kolik si jich vyberete. Minimální počet je 5 fotek (790 Kč).
4) Ozveme se vám až bude zakázka připravená a finální fotografie obdržíte v tištěné i elektronické podobě (po uhrazení v hotovosti u nás).

 

CENÍK:

Balíček 5 ks fotografií = 790 Kč

  • obdržíte 5 ks upravených fotografií (elektronicky) v barevné variantě
  • všechny upravené fotografie navíc i vytištěné ve velikosti 10×15 a jedna vámi vybraná ve velikosti A4

Pokud si vyberete více než 5 fotografií, pak je cena každé další upravené fotografie 100 Kč/ks.
Neupravené fotografie neodevzdáváme! Děkujeme za pochopení.