Vánoční a zimní focení 2019

Vánoční a zimní fotografování dětí (a rodin) 2019

Tohle focení je kouzelné :-). Připraveny jsou 2 krásné nové scény v ateliéru – jedna zimní a jedna vánoční – můžete si vybrat nebo vyfotíme obě dvě :-)
Rezervujte si termín focení předem (termíny se plní) – viz. kontakty.

Užijete si fotografování v našem nově zrekonstruovaném ateliéru a získáte krásné fotografie nejen do rodinného alba, ale zároveň jimi obdarujete své blízké nebo vám z nich vytvoříme třeba fotoplátno, fotokalendář 2020, fotokoláž, apod.

Co si vzít s sebou a jak děti obléci?
Doporučujeme jednobarevné oblečení, především bez motivů a nápisů. aby ladilo s připravenou scénou. Příliš barevné a křiklavé oblečení působí rušivě. Věřte, že oblečení dělá na výsledném efektu fotografie hrozně moc a krásně doladí celkovou atmosféru fotografie. Zkrátka, když to ladí, tak to je jiné kafe :-)
Naše tipy na oblečení:
Vánoční scéna – oblečení barvy bílá, béžová, hnědá, červená, tmavě zelená, tmavě modrá (džíny, kalhoty, košile, svetry, šaty,..)
Zimní scéna – oblečení barvy bílá, béžová, šedá, hnědá, tmavě modrá, … (určitě vezměte kulichy, šály, vhodné jsou džíny, kalhoty, svetry, kožíšky, …)
Můžete dětem vzít i oblíbeného plyšáka. Klidně vezměte více oblečení, na místě vybereme to nejvhodnější. Pokud budeme fotografovat celou vaši rodinu, platí pro vás to samé jako u dětí – ideálně se sladit do stejných barev. Pokud to jde ;-)

Jak fotografování probíhá?
Nejdříve se domluvíme, jaké oblečení bude nejvhodnější a poté půjdeme fotografovat. Prosíme rodiče o spolupráci a snahu společně s fotografem upoutat pozornost dítěte. Scény jsou připravené primárně pro děti, ale i s rodinnou fotografií se popereme :-) (na scénu se vejdou max. 2 dospělí a 3 děti).
Celé fotografování trvá cca 10-25min. Z fotografování budete mít tolik upravených fotografií, kolik si jich vyberete, minumum jsou 3 pro jednu scénu. Fotografie obdržíte v tištěné i elektronické podobě.

Po fotografování vám zašleme náhledy elektronicky přes portál uschovna.cz, abyste si v klidu z domova vybrali záběry pro následnou úpravu.

CENÍK vánočního / zimního focení dětí:

Balíček 3 ks fotografií (z jedné scény) = 490 Kč

  • Za cenu 490 Kč obdržíte 3 ks vyretušovaných a upravených fotografií (elektronicky) v barevné i čb variantě, všechny barevné vytištěné 10×15 a jedna z nich vytištěná A4
  • Pokud si vyberete více fotek – každá další upravená fotografie za 100 kč/ks.
  • V případě rodinné foto (3-5 osob) – příplatek 100 Kč k balíčku.
  • Neupravené fotografie neodevzdáváme.